Következő érkezésBeszerzés alatt Gyártói cikkszámTN-3000-248B MárkaPULSAR Garancia2 év
Hogyan tud vásárolni?
"Expressz beszerzés" szolgáltatás
Fizetési mód
Szállítási módok - Személyes átvétel
PULSAR TN 48VDC/230VAC 3000W IP20 DC/AC inverter professzionális solar alkalmazásra
A PULSAR TN-3000-248B típusú DC/AC inverter kifejezetten professzionális, nagy megbízhatóságot igénylő rendszerekhez lett tervezve, ahol 48 VDC egyenfeszültségről szükséges 230 VAC szinuszos váltakozó feszültséget előállítani akár 3000 W névleges teljesítménnyel. Tipikus alkalmazási területei közé tartoznak a napelemes rendszerek, ipari szünetmentes áramellátó megoldások, telekommunikációs infrastruktúrák, valamint egyéb kritikus energiaellátási feladatok. A készülék alkalmas komplex rendszerintegrációra, támogatja a párhuzamos üzemet és a távoli monitoringot is.
Főbb jellemzők
  • 48 VDC bemeneti feszültség
  • 230 VAC szinuszos kimenet
  • 3000 W folyamatos névleges teljesítmény
  • Magas, akár 92% hatásfok
  • IP20 védettség
  • Beépített túlterhelés- és rövidzárvédelem
  • Ventilátoros aktív hűtés
  • Széles működési hőmérséklet-tartomány
  • Masszív fémházas kivitel
  • Egyszerű telepíthetőség, csavaros sorkapcsos csatlakozók
  • LED-es állapotjelzés
  • CE tanúsítvány
Technikai specifikációk
  • Bemeneti feszültség: 48 VDC (42–60 VDC tartomány)
  • Kimeneti feszültség: 230 VAC ±5% (tiszta szinusz hullámforma)
  • Névleges kimeneti teljesítmény: 3000 W
  • Csúcsteljesítmény (rövid ideig): 6000 W
  • Kimeneti frekvencia: 50 Hz ±0,5 Hz
  • Hatásfok: max. 92%
  • Áramfelvétel (névleges terhelésen): max. 70 A (48 VDC bemenet esetén)
  • Saját fogyasztás üresjáratban: <, 2,5 A (48 VDC)
  • IP-védettség: IP20
  • Működési hőmérséklet-tartomány: -20 °C – +50 °C
  • Tárolási hőmérséklet-tartomány: -25 °C – +70 °C
  • Páratartalom: 0–95% (kondenzációmentes)
  • Hűtés: ventilátoros, automatikus fordulatszám-szabályozással
  • Védelem: túlterhelés, rövidzár, túlmelegedés, túlfeszültség, alulfeszültség
  • Csatlakozók: csavaros sorkapcsok (bemenet és kimenet)
  • Állapotjelzés: LED indikátorok
  • Ház anyaga: porfestett acéllemez
  • Szín: világosszürke (RAL 7035)
  • Külső méret: 420 mm × 220 mm × 120 mm (szélesség × mélység × magasság)
  • Súly: 9,5 kg
  • Tanúsítványok: CE megfelelőség
A PULSAR TN-3000-248B inverter megbízható választás minden olyan professzionális alkalmazáshoz, ahol stabil, tiszta szinuszos váltakozó feszültség előállítása szükséges 48 VDC forrásból. Robusztus felépítése, magas hatásfoka és fejlett védelmi funkciói révén hosszú távú, üzembiztos működést garantál ipari és energetikai rendszerekben.