SATEL Állítható tartó, kiegészítő, mozgásérzékelőkhőz
SATEL Állítható tartó, kiegészítő, mozgásérzékelőkhőz
1,246 Ft

SATEL Állítható tartó, kiegészítő, mozgásérzékelőkhőz

1020858
Gyártói cikkszámSA-BRACKET A MárkaSATEL EAN kód5905033334847 Garancia3 év
Hogyan tud vásárolni?
"Expressz beszerzés" szolgáltatás
Fizetési mód
Szállítási módok - Személyes átvétel

SATEL Állítható Tartó Mozgásérzékelőkhöz

A SATEL Állítható Tartó egy precíziós kivitelű szerelési kiegészítő, amelyet kifejezetten SATEL gyártmányú mozgásérzékelők rögzítésére fejlesztettek ki. A tartó lehetővé teszi az érzékelők pontos pozicionálását, így optimalizálható a detektálási terület lefedettsége. A termék kizárólag beltéri használatra alkalmas, és megfelel a professzionális biztonságtechnikai rendszerek telepítési követelményeinek.

Kompatibilitás

A tartó az alábbi SATEL mozgásérzékelő modellekkel kompatibilis:

  • AMBER
  • APD100
  • APMD150
  • AQUALUNA
  • AQUAPLUS
  • AQUAPRO
  • AQUAS
  • COBALT
  • COBALTPLUS
  • COBALTPRO
  • GRAPHITE
  • SILVER
  • AGATE
  • AOCD250

Főbb Jellemzők

  • Állítható billentési szög: A tartó lehetővé teszi az érzékelő függőleges irányú döntését, legfeljebb ±30° tartományban.
  • Állítható elfordulási szög: Az érzékelő vízszintes irányú elforgatása ±45° tartományban végezhető el, így összesen 90°-os beállítási lehetőséget biztosít.
  • Szerelési rugalmasság: A tartó kialakítása lehetővé teszi falra vagy mennyezetre történő rögzítést, így alkalmazkodik a helyszín adottságaihoz.
  • Beltéri alkalmazás: A termék kizárólag zárt térben történő használatra alkalmas, nem UV-álló és nem vízálló.
  • Mechanikai stabilitás: A tartó anyaga biztosítja a hosszú távú mechanikai szilárdságot és a pozíció stabil megtartását vibráció vagy hőmérséklet-ingadozás esetén is.
  • Gyártási minőség: A SATEL által Lengyelországban gyártott tartó megfelel az európai biztonságtechnikai szabványoknak.
  • Garancia: A gyártó 24 hónap jótállást biztosít a termékre rendeltetésszerű használat mellett.

Felhasználási Területek

A tartó alkalmazása javasolt minden olyan beltéri környezetben, ahol a mozgásérzékelők pontos iránybeállítása szükséges:

  • Irodai helyiségek
  • Kereskedelmi létesítmények
  • Logisztikai és raktárterek
  • Lakóingatlanok belső terei

Technikai Adatok

  • Termék típusa: Állítható tartó mozgásérzékelőkhöz
  • Kompatibilis eszközök: AMBER, APD100, APMD150, AQUALUNA, AQUAPLUS, AQUAPRO, AQUAS, COBALT, COBALTPLUS, COBALTPRO, GRAPHITE, SILVER, AGATE, AOCD250
  • Billentési szög (vertikális): ±30°
  • Elfordulási szög (horizontális): ±45°
  • Szerelési mód: Falra vagy mennyezetre
  • Felhasználási környezet: Beltéri
  • Anyag: Műszaki műanyag (UV-védelem nélkül)
  • Szín: Fehér (RAL-kód nem definiált)
  • Rögzítési furatok száma: 2 db
  • Származási ország: Lengyelország
  • Garancia időtartama: 24 hónap

Összegzés

A SATEL Állítható Tartó egy precíziós szerelési megoldás, amely lehetővé teszi a SATEL mozgásérzékelők pontos és stabil pozicionálását beltéri környezetben. A beállítható szögtartományok révén a detektálási zóna optimalizálható, ezáltal növelhető a rendszer hatékonysága. A tartó kialakítása megfelel a professzionális telepítési igényeknek, és hosszú távú megbízhatóságot biztosít a biztonságtechnikai rendszerekben.

Kereskedelmi adatok
Gyártói cikkszám
SA-BRACKET A
Márka
SATEL
EAN kód
5905033334847
Garancia
3 év

Nem találtunk értékelést

Gyors és kiváló minőségű szállítás

Cégünk az ország egész területére szállít

Garancia és szerviz

Csak olyan terméket kínálunk, amelyek minőségében biztosak vagyunk

14 napos elállási garancia

Végfelhasználóként 14 napig élhet az elállással