PULSAR LPC-35-1050 31.5W 1050mA 9-30V IP67 tápegység kompakt műanyag ház
Következő érkezésBeszerzés alatt Gyártói cikkszámLPC-35-1050 MárkaPULSAR Garancia2 év
Hogyan tud vásárolni?
"Expressz beszerzés" szolgáltatás
Fizetési mód
Szállítási módok - Személyes átvétel
Főbb jellemzők
  • Kapcsolóüzemű technológia a nagy hatásfokért
  • IP67 védettség kültéri és ipari környezethez
  • Stabil kimeneti áram: 1050 mA
  • Széles bemeneti feszültségtartomány: 90-264 V AC
  • Kimeneti feszültség tartomány: 9-30 V DC
  • Maximális kimeneti teljesítmény: 31.5 W
  • Túláram, rövidzár és túlmelegedés elleni védelem
  • Kompakt, könnyű műanyag ház
  • Egyszerű telepítés, előre szerelt vezetékes csatlakozók
  • CE és RoHS megfelelőség
Technikai specifikációk
  • Bemeneti feszültség: 90-264 V AC (47-63 Hz)
  • Kimeneti áram: 1050 mA DC
  • Névleges kimeneti teljesítmény: 31.5 W
  • Hatásfok: akár 87 %
  • IP-védettség: IP67
  • Ház anyaga: műanyag (polikarbonát)
  • Ház színe: fehér
  • Működési hőmérséklet-tartomány: -30 °C – +70 °C
  • Tárolási hőmérséklet: -40 °C – +80 °C
  • Beépítési méret: 148 mm × 40 mm × 32 mm
  • Súly: 0.23 kg
  • Primer oldali csatlakozás: 2 × 18 AWG vezeték (fekete-fehér)
  • Szekunder oldali csatlakozás: 2 × 18 AWG vezeték (piros-fekete)
  • Rövidzárvédelem: automatikus helyreállással
  • Túlterhelésvédelem: 105-150 % névleges terhelésnél