Műszaki asszisztens biztonságtechnika területre

Műszaki asszisztenst keresünk

biztonságtechnika területre

Szuper hatékony támogató kollégánkat keressük az új műszaki asszisztens személyében.

Rád van szükségünk, amennyiben van műszaki affinitásod, rendszerben akarod látni a feladatokat, precízen dolgozol, és felettébb motiváló Számodra az a szó, hogy KÉSZ.

A MASCO Kft. 1992. óta van jelen a biztonságtechnikai és kapuautomatizálási piacon. A piac egyik legnagyobb szereplőjeként, magyar tulajdonosi háttérrel és magasfokú szervezettséggel garantáljuk a cég stabil és biztonságos működését és fejlődését.

Feladataid lesznek:

·         adatrögzítési feladatok

·         specifikációs táblázatok készítése

·         webshop feltöltés és karbantartás

·         termékadatbázisban szereplő adatok monitorozása, aktualizálása

·         oktatási anyagok tervezése, előkészítése

·         műszaki dokumentációk szerkesztése, rendszerezése, frissítése magyar nyelven

·         marketing anyagok előkészítése (pl. katalógusokhoz, hírlevelekhez stb.)

Elvárások:

·         műszaki végzettség vagy 1-3 év tapasztalat

·         középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         magas szintű MS Office ismeretek, elsősorban Excel, Power Point

·         ügyfélközpontú gondolkodás

·         gyors reagálási és probléma megoldó képesség

·         nagyon jó kommunikációs készség

·         rendszerszintű gondolkodásmód, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

·         hálózati ismeretek: LAN, WAN, WLAN, TCP/IP, VPN, VLAN, Internet, IP-topológiák

·         biztonságtechnikai rendszerek ismerete, ezen területen szerzett tapasztalatok

Egyéb információk, és amit kínálunk:

·         olyan embert keresünk, aki hosszú távra tervez egy stabil, több évtizedes múlttal rendelkező cégnél

·         versenyképes, teljesítményhez is kötődő bért ajánlunk

·         biztosítunk minden, a munkavégzéshez szükséges eszközt

·         szakmailag érdekes feladatokat, fejlődési lehetőséget, folyamatos képzést ajánlunk

·         motiváló, segítőkészcsapat vesz majd körül

Amennyiben látod Magad nálunk vidám, motivált, elégedett munkatársként, kérjük, küldd el fényképes szakmai életrajzodat, bérigény megjelölésével az allas@masco.hu e-mail címre. Köszönjük