Web áruház - Árucikkek                         Nincs bejelentkezve
Web áruház - Árucikkek ZÁRTLÁNCÚ TV OPTIKAI JELÁTVITEL

ABC/árlista: Árlista szerint ABC

Az árváltoztatás jogát fenntartjuk! Áraink tájékoztató jellegűek és csak a raktáron lévő termékekre vonatkoznak. Az esetlegesen előforduló hibákért felelősséget nem vállalunk.

GBIC-101
MASCO PULSAR GBIC-101 ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
PULSAR szimpla-módusú optikai átalakító, elektromos jelek optikai jellé alakítása, két LC optikai csatlakozó, ...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 7,609.- FT/db

 
GBIC-102
MASCO PULSAR GBIC-102 ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
PULSAR multi-módusú optikai átalakító, elektromos jelek optikai jellé alakítása, két LC optikai csatlakozó, 50/125?m,...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 7,609.- FT/db

 

WI-MC101M
MASCO WITEK WI-MC101M ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
Wi-Tek Megabites médiakonverter készlet, Ethernet jelek átalakítása optikai jelekké, max. átviteli távolság 25km@9/125um...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 10,799.- FT/npr

 
WI-MC101G
MASCO WITEK WI-MC101G ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
Wi-Tek Gigabites médiakonverter készlet, Ethernet jelek átalakítása optikai jelekké, max. átviteli távolság 25km@9/125um...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 18,799.- FT/npr

 

WI-SFP10-20KM
MASCO WITEK WI-SFP10-20KM ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
Wi-Tek Gigabit SFP optikai modul, egymódusú, Tx1310nm/Rx1550nm és Tx1550nm/Rx1310nm FP/DFB SFP, max. átvitlei távolság...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 17,399.- FT/npr

 
VIDEOHD20SKIT
MASCO SOLLEYSEC VIDEOHD20SKIT ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő pár, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, HD/FULL-HD jelátviteli...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 66,599.- FT/db

 

VIDEOHD20SKIT/100
MASCO SOLLEYSEC VIDEOHD20SKIT/100 ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő pár, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, HD/FULL-HD jelátviteli...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 104,999.- FT/db

 
VIDEOHD20SKIT/200
MASCO SOLLEYSEC VIDEOHD20SKIT/200 ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő pár, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, HD/FULL-HD jelátviteli...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 142,999.- FT/db

 

VIDEOHD20SKIT/500
MASCO SOLLEYSEC VIDEOHD20SKIT/500 ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
4 pár LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, HD/FULL-HD jelátvitel...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 455,999.- FT/db

 
VIDA150C000S
MASCO SOLLEYSEC VIDA150C000S ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő pár, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, max. 150m átviteli...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 24,099.- FT/npr

 

VIDA200C000S
MASCO SOLLEYSEC VIDA200C000S ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő pár, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, max. 200m átviteli...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 30,899.- FT/db

 
VIDA300C150S
MASCO SOLLEYSEC VIDA300C150S ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT optikai videojel átviteli adó-vevő pár, nagyon magas fokú elektromágneses zavarvédettség, átviteli távolság...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 47,699.- FT/npr

 

VIDA300R120R
MASCO SOLLEYSEC VIDA300R120R ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUICEAT analog repeater (erősítő) optikai kábeles videojel átvitelhez, F-SMA be- és kimenet, tápfeszültség 12Vdc,...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 47,499.- FT/db

 
VIDA300C150R
MASCO SOLLEYSEC VIDA300C150R ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT analog videojel vevő optikai kábeles átvitelhez, max. 300m átviteli távolság, beépített optikai videjel...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 28,799.- FT/db

 

VIDA150C010R
MASCO SOLLEYSEC VIDA150C010R ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT analog videojel vevő optikai kábeles átvitelhez, max. 150m átviteli távolság, beépített optikai videjel...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 16,999.- FT/db

 
VIDA300M012R4C
MASCO SOLLEYSEC VIDA300M012R4C ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT 4 csatornás analóg videojel vevő optikai kábeles átvitelhez, 19 rack
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 192,999.- FT/db

 

VIDA300M012R8C
MASCO SOLLEYSEC VIDA300M012R8C ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT 8 csatornás analóg videojel vevő optikai kábeles átvitelhez, 19 rack
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 326,999.- FT/db

 
VIDA300M012R12C
MASCO SOLLEYSEC VIDA300M012R12C ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT 12 csatornás analóg videojel vevő optikai kábeles átvitelhez, 19 rack
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 434,999.- FT/db

 

VIDA300P068T
MASCO SOLLEYSEC VIDA300P068T ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT IP68 védettségű optikai videojelátviteli modul, sávszélesség 6MHz, tápfeszültség 12Vdc, áramfelvétel max....
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 43,899.- FT/db

 
LPL1050P022M
MASCO SOLLEYSEC LPL1050P022M ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT LiteWire Simplex műanyag optikai kábel, 3mm átmérő, feket köpeny, LUCEAT VIDA rendszerekhez
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 334- FT/db

 

SMAK001M022M
MASCO SOLLEYSEC SMAK001M022M ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
LUCEAT LiteWire szerszámkészlet hordtáskában, tartalma: roppantófogó, blankoló fogó, oldalcsípőfogó, polirpapír,...
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 74,599.- FT/db

 
SMAC001M022M
MASCO SOLLEYSEC SMAC001M022M ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
F-SMA csatlakozó csomag (10 db)
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 11,999.- FT/db

 

SMAA001M022M
MASCO SOLLEYSEC SMAA001M022M ZÁRTLÁNCÚ TV - OPTIKAI JELÁTVITEL
Behúzó horog az optikai kábel csőbe húzásához.
Teljes leírás, letöltések

Nettó listaár: 6,739.- FT/db